Юрівська загальноосвітня школа I-III ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

/Files/images/IMG_6026.JPG
Історія освіти у селі Юрівка розпочинається з відкриттям при церкві церковно-приходської школи, але коли вона була відкрита і коли перестала існувати зараз вже невідомо.

Датована історія починається з 1932 року, коли у місцевого “куркуля” Донченка Луки було відібрано будинок, в якому і створили першу радянську чотирирічну школу.Так вона проіснувала до 1950 року.

У 1950 році за ініціативою тодішнього директора школи Віктора Григоровича Яхно до школи було добудовано шість класних кімнат і її реорганізували у семирічну школу.

Ще до Великої Вітчизняної війни у школі діяла піонерська організація, відоме ім”я першого піонервожатого, який її створював- це Зубченко Андрій.

У 1955 році директором школи було призначено Етенка Петра Гнатовича, який пробув на цій посаді 22 роки.

У 1972 році відзначалося 40-річчя школи, під час якого вперше офіційно було підняте питання про необхідність будівництва нового приміщення школи. Але вирішення цього питання відтягувалось, а приміщення катастрофічно не вистачало.

Сільська громада прийняла рішення звернутись до чергового з”їзду КПРС та КПУ, у Москву та Київ було передано відповідні листи. Цим справу було фактично вирішено. Київський облвиконком прийняв рішення про будівництво нового приміщення школи.

У 1976 році було проведено геологічні дослідження, а у 1977 році було здійснено будівництво, причому дуже швидкими темпами. Будувати розпочали весною, а першого вересня 1977 року нова школа відчинила свої двері перед учнями двох сіл Юрівка та Віта-Поштова.

Очолювали педагогічний колектив школи такі директори: з 1977 по 1979 роки Виговський Анатолій Михайлович, з 1979 по 1981 рік Трофименко Олександр Петрович, з 1981 по 1983 роки Слюсаренко Володимир Михайлович, з 1983 по 1993 рік Скиба Володимир Владиславович, з 1993 року по даний час Ловягін Анатолій Пилипович.

До 2000 року школа була дев”ятирічною, та на прохання учнів, батьківської громадськості, Віто-Поштової сільської ради, педагогічного колективу, у 2000 році рішенням Києво-Святошинської райдержадміністрації школу реоганізовано у загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, учні мають можливість по місцю проживання здобути повну загальну середню освіту.

У 2007 році було проведено капітальний ремонт приміщення та урочисто відзначено 30-річчя школи та 75-річчя відкриття першої школи в селі Юрівка.

У 2013-2014 н.р. у школі працюють 5 гуртків, учасники яких є постійними призерами районних та обласних конкурсів; спортивні секції; активно працює орган шкільного самоврядування „Лідер”, де може проявити свої організаторські здібності кожен учень.

У школі навчається 180 учнів, працює 19 педагогічних працівників.

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi